Charita Ostrava

Občanské sdružení Pomoc dětem

V našem showroomu máme kasičky, do kterých mohou naši zákazníci přidat nějakou korunku na pomoc dětem.
Posláním občanského sdružení Život dětem je pomoc nemocným dětem v rámci celé České republiky. Každý z nás se může v životě ocitnout v těžké situaci, kdy potřebuje pomoc a podporu okolí.
Denně potýkáme s lidským neštěstím, jedná se především o neštěstí dětí, které jsou odkázány na lékařskou pomoc. Občanské sdružení Život dětem se snaží těmto dětem pomoci hlavně formou zkvalitnění zdravotnické a přístrojové techniky na dětských odděleních, kterou lékaři potřebují k tomu, aby děti mohli řádně a šetrně léčit. Při dnešním rychlém vývoji medicíny a techniky tyto přístroje stárnou rychleji než dříve. Obnova zdravotnické techniky na světové úrovni je nezbytně nutná pro zkvalitnění péče o kriticky nemocné děti.
Sdružení se snaží pomáhat nemocným dětem také přímo, a to darováním hraček, knížek, pořízením hezkého nábytku na dětská lůžková oddělení, pořádáním besídek pro děti, které jsou dlouhodobě upoutány na lůžku,... V menší míře a dle možností sdružení dále pomáhá jednotlivým žadatelům. Jedná se především o hrazení příspěvků na pořízení invalidních vozíčků, rehabilitačních pomůcek,.
Budeme rádi, podaří-li se nám společným úsilím pomoci všem, kteří pomoc a zájem opravdu potřebují. To je cílem a přáním občanského sdružení Život dětem.

Občanské sdružení Život dětem

Pomoc projektu RENAISSANCE

V měsíci září 2008 zakoupila společnost CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o. dětskému rehabilitačnímu stacionáři Městské nemocnice v Ostravě přístroj pro pulsní magnetoterapii. Tímto přístrojem jsme rádi pomohli projektu RENAISSANCE.
Projekt RENAISSANCE je zaměřen na pomoc dětem a mládeži s trvale nepříznivým zdravotním stavem, na pomoc dlouhodobě nemocným, seniorům a plně či částečně invalidním spoluobčanům. Věříme, že tento dar pomůže všem, jenž ho potřebují.

Zakoupení přístroje pro pulsní magnetoterapii Pulsní magnetoterapie

Pomoc dětskému domovu v Čeladné

V rámci tradičního tenisového turnaje, který pořádá společnost CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o., jsme výtěžek z tomboly věnovali dětskému domovu v Čeladné. Celkem jsme společně s našimi zákazníky přispěli částkou 27 500 Kč.

Sponzorský dar ve výši 27500 Kč pro dětský domov v Čeladné

Otevírací doba

Prodej vozidel:
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00 !!!

Servis PKW:
Po - Pá 6:00 - 21:00
Sobota 7:00 - 15:00

Servis LKW:
Pondělí 7:00 - 18:00
Út - Pá 7:00 - 21:00
Sobota 7:00 - 15:00
Neděle 7:00 - 13:00

Náhradní díly - prodej:
Po - Pá 7:00 - 16:00
Sobota 7:00 - 15:00

EET: „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin“ Režim běžný.

Sledujte nás

Copyright © 2016 CENTRUM Moravia & CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.