logo CENTRUM Moravia

soukromá společnost s historií sahající do roku 1996 s autorizací pro opravy vozidel značek Mercedes–Benz, Evobus, Fuso, Smart, Jeep a Chrysler

hledá pro servis v Olomouci pracovníka na pozici:

Prodejce užitkových vozů Mercedes-Benz

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Praxe v obchodní činnosti podmínkou !! V oboru výhodou.
  • Technickou zdatnost
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Samostatnost a schopnost organizace práce
  • Přehled v oblasti automobilů
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci  u prestižní světové značky
  • Mladý dynamický kolektiv
  • Odpovídající platové podmínky
  • Další odborný rozvoj
  • Seberealizaci

Nástup dle dohody

Automechanik užitkových vozidel, nákladních vozidel a autobusů

Požadujeme:

  • vyučen v oboru automechanik, ev. opravář zemědělských strojů s praxí min. 5 let v oboru
  • spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení
  • pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci
  • pozitivní přístup ke svěřeným úkolům
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. C

Náplň činnosti:

  • provádění servisních prohlídek a oprav nákladních a užitkových vozidel a autobusů
  • diagnostika závad vozidel

Nabízíme:

  • zázemí ekonomicky silné a stabilní společnosti
  • stálé zaměstnání a pravidelný příjem
  • odpovídající finanční ohodnocení závislé od výkonů pracovníka
  • zajímavou práci s nejmodernějším zařízením na technologicky nejvyspělejších vozidlech
  • pravidelná odborná školení
  • přístup k nejnovějším informacím z oboru

Nástup do pracovního poměru možný ihned.

Automechanik  - elektrikář nákladních vozidel a autobusů

Požadujeme:

  • vyučen v oboru automechanik/elektrikář, ev. opravář zemědělských strojů
  • řidičský průkaz sk. B resp. C

Nabízíme:

Otevírací doba

Prodej:
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 12:00

Servis PKW:
Po - Pá 7:00 - 20:00
Sobota 8:00 - 13:00

Servis LKW:
Po - Pá 6:00 - 20:00
Sobota 7:00 - 15:00

Náhradní díly:
Po - Pá 7:00 - 18:00

Sledujte nás