Prodej osobních vozidel Mercedes-Benz a smart

Fleetové centrum

Vítejte v části velkoodběratelů osobních vozů Mercedes-Benz a smart

Pokud Vaše firma uvažuje o zahrnutí vozů Mercedes-Benz či smart do svého vozového parku, jste zde na správné adrese: CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o. Rudná 3, 703 00 Ostrava.

Naše poslání

Naše oddělení pro velkoodběratele Vám může na základě detailní analýzy Vašich potřeb navrhnout optimální řešení pro nákup osobních vozidel Mercedes-Benz. Naše vozidla se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí, komfortem cestování a bezpečností, to vše při rozumných nákladech na provoz a vysoké zůstatkové hodnotě. To je předurčuje jako vynikající flotilová vozidla pro firemní autoparky, zejména pro střední a vyšší management.

Cenová nabídka na míru

Na základě počtu odebraných vozů Vám připravíme výjimečnou cenovou nabídku. Navíc jsme schopni Vám navrhnout zajímavé způsoby financování formou finančního či operativního leasingu, a to prostřednictvím naší sesterské společnosti Mercedes-Benz Financial Services, s.r.o.

Více informací

Servisní smlouva

Užitečným produktem pro Vaši firmu může být servisní smlouva, která je variabilní a obsahuje například: rozšířenou záruku, pravidelnou údržbu předepsanou výrobcem, díly podléhající opotřebení, pneumatiky a další. To Vám umožní lépe kontrolovat Váš firemní park, vyhnout se neočekávaným výdajům a pomocí fixních měsíčních splátek plánovat provozní náklady.

ISP

Dále nabízíme také velkoodběratelům možnost získání integrovaného servisního paketu (ISP) a to za velmi atraktivní ceny navíc k velkoodběratelským slevám.

Otakar JančoPro další informace můžete kontaktovat přímo našeho fleetového manažera pana Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
telefon: +420 596 761 112, +420 606 789 789.

Jsme připraveni Vás kdykoliv a kdekoliv navštívit, analyzovat Vaše potřeby a navrhnout pro Vás optimální řešení šité na míru tak, aby vyhovovalo Vašim potřebám i ekonomickým možnostem Vaší firmy. Těšíme se na Vaší poptávku!

Otevírací doba

Prodej vozidel:
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00 !!!

Servis PKW:
Po - Pá 6:00 - 21:00
Sobota 7:00 - 15:00

Servis LKW:
Pondělí 7:00 - 18:00
Út - Pá 7:00 - 21:00
Sobota 7:00 - 15:00
Neděle 7:00 - 13:00

Náhradní díly - prodej:
Po - Pá 7:00 - 16:00
Sobota 7:00 - 15:00

EET: „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin“ Režim běžný.

Copyright © 2016 CENTRUM Moravia & CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.