Vždy optimálně připraveni

S aplikací Mercedes me Service se Váš chytrý telefon promění ve Vašeho digitálního asistenta v otázkách servisu.

Přehled všech funkcí

Aby byl Váš vůz Mercedes-Benz vždy ve špičkové formě, aplikace Mercedes me Service Vás upozorní na blížící se termín návštěvy servisu [1][2]. Rezervace termínu probíhá rovněž snadno a rychle: zarezervujte si v aplikaci svůj příští termín u Vašeho preferovaného servisního partnera Mercedes-Benz.

[1] Pro využívání služeb je nutné osobní Mercedes me ID a odsouhlasení uživatelských podmínek služeb Mercedes me connect. Navíc musí být příslušné vozidlo propojeno s uživatelským účtem. Po uplynutí prvotní doby platnosti lze služby za poplatek prodloužit, pokud jsou poté tyto služby pro příslušné vozidlo ještě nabízeny. První aktivace služeb je možná do jednoho roku od první registrace nebo zprovoznění zákazníkem – v závislosti na tom, co nastane dříve.

[2] U některých vozidel může kvůli problémům s dodávkami docházet k dočasnému omezení dostupnosti komunikačního modulu (LTE). Tím jsou dotčeny zejména služby Mercedes me connect včetně systému tísňového volání (eCall). Průběžně aktualizované informace jsou k dispozici u prodejců Mercedes-Benz.

 

Více informací o aplikaci Mercedes me Service