Od základu nově vyvinutý vůz EQS může zcela nově definovat také luxus.

EQS.450+: kombinovaná spotřeba elektrického proudu (dle WLTP): 20.4-15.7 kWh/100 km; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.
EQS 580 4MATIC: kombinovaná spotřeba elektrického proudu (dle WLTP): 21.8-17.4 kWh/100 km; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.

Čistě elektrický dojezd až 770 km (WLTP)

Výkon až 385 kW (524 k)[1]

55'' MBUX Hyperscreen

[1] Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.

Nabíjení

Snadněji se nabíjí.

Komfort EQS začíná při nabíjení.

Prostřednictvím Mercedes me Charge získáte pohodlný přístup k veřejným nabíjecím stojanům různých poskytovatelů. I za hranicemi Vaší země. Proces nabíjení spustíte zcela jednoduše přes MBUX ve vozidle, nabíjecí kartu Mercedes me Charge – nebo zcela nově v EQS: díky Plug & Charge můžete u vybraných nabíjecích stanic ověřit totožnost přímo přes nabíjecí kabel. Vyúčtování probíhá automaticky.* Nabít – a jede se dál.

Na obrázku je symbol Mercedes me Charge pro nové EQS.

Nekomplikované i pro čisté svědomí, neboť s Mercedes me Charge proces nabíjení zezelená. Prostřednictvím vysoce kvalitních osvědčení o původu garantujeme, že za energii čerpanou při nabíjení přes Mercedes me Charge bude do sítě následně přiveden elektrický proud z obnovitelných zdrojů.

Mercedes me Charge rovněž umožňuje přístup k výkonným rychlonabíjecím stanicím v celoevropské síti rychlonabíjecích stanic společnosti IONITY. Se službou Mercedes me connect „IONITY Unlimited“ jsou pro zákazníky s vozidly EQS v ceně zahrnuty náklady na nabíjení po dobu jednoho roku od aktivace služby. Tímto způsobem je zaručeno bezstarostné cestování na delší vzdálenosti – díky krátkým dobám nabíjení zcela bez nákladů na nabíjení. Po uplynutí prvního roku můžete v Mercedes me Store získat službu „IONITY: zvýhodněné rychlonabíjení“ a zajistit si tak výhodnější cenu elektrické energie.

* Pro využívání Mercedes me Charge je nutná jednorázová registrace.

Digitální interiér

Nový MBUX Hyperscreen. Nejmodernější displej, jaký jsme kdy vyvinuli.

V novém EQS budete obklopeni doslova pokrokovým luxusem. Nový MBUX Hyperscreen se rozprostírá přes celou šířku přístrojové desky. Za ušlechtilým sklem se skrývá LCD displej řidiče, prostřední media displej a displej spolujezdce ve vysoce moderní technologii OLED.

Head-up displej s rozšířenou realitou MBUXHead-up displej s rozšířenou realitou MBUX

Reálný a digitální svět splývají v jeden celek: příplatkový head-up displej s rozšířenou realitou zlepšuje bezpečnost stejně jako komfort. Zorné pole je doplňováno o virtuální informace.

Asistent MBUX v interiéru

Asistent MBUX v interiéru

Za příplatek dostupný asistent MBUX v interiéru snímá cestující na předních sedadlech. Interpretuje jejich pohyby a reaguje na ně. Díky tomu lze například bezdotykově zapnout a vypnout světlo pro čtení. Také panoramatické střešní okno se otevírá a zavírá, aniž byste museli stisknout tlačítko.

Předvídavá asistence: nultá úroveň úvodní obrazovky.

Předvídavá asistence: nultá úroveň úvodní obrazovky.

V EQS byla domovská obrazovka od základu nově promyšlena: nyní můžete 80 % nejčastějších interakcí provést přímo – beze změny aplikace. Systém reaguje podle situace, učí se na základě Vašich rozhodnutí a předkládá předvídavé nabídky.

Mercedes me connect

Digitální služby a aktualizace pro Vaše EQS.

Mercedes me connect

Díky novým službám on-demand můžete funkce svého EQS přizpůsobit svým představám také po koupi.

Mezi digitálně aktivovatelné funkce například patří volba zvukového profilu nebo jízdní programy se sníženým výkonem pro mladé nebo nezkušené řidiče. Také můžete zabezpečit své údaje ve vozidle, pokud EQS používají další řidiči.

Rozměry

Klidně si ho přeměřte: EQS se k Vám dokonale hodí.

Pohled zepředu
Pohled zepředu

Pohled zezadu
Pohled zezadu

Pohled z boku
Pohled z boku

Pohled shora
Pohled shora

EQS.450+: kombinovaná spotřeba elektrického proudu (dle WLTP): 20.4-15.7 kWh/100 km; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.
EQS 580 4MATIC: kombinovaná spotřeba elektrického proudu (dle WLTP): 21.8-17.4 kWh/100 km; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.